Hallitus


Puheenjohtaja

OTL Juha Viertola – jkk.viertola(at)gmail.com


Varapuheenjohtaja

Kassanjohtaja Katriina Vierula, Opettajien Työttömyyskassa – kativierula(at)gmail.com


Rahastonhoitaja

Asianajaja Mikko Hunnakko, Asianajotoimisto Mikko Hunnakko – mikko.hunnakko(at)kolumbus.fi


Sihteeri

Asianajaja Riikka Autio, Asianajotoimisto DLA Piper Oy – riikka.autio82(at)gmail.com


Hallituksen jäsenet

Asianajaja, varatuomari Matleena Engblom, Asianajotoimisto Blackbird Oy – matleena.engblom(at)blackbirdlaw.fi

Asianajaja Liisa Maskonen, Asianajotoimisto Ferenda Helsinki Oy – liisa.maskonen(at)ferenda.fi

Asianajaja Jyrki Pekkala – asianajaja(at)jyrkipekkala.fi

Tietokirjailija, varatuomari Jorma Rusanen – jormarusanen(at)gmail.com

Asianajaja Otso Nykänen, Asianajotoimisto Ruoholahti Oy – otso.nykanen(at)ruoholahtilaw.fi

Kassanjohtaja Taru Turunen, Lakimiesten työttömyyskassa – taru.turunen(at)lakimiestentk.fi